Szanowni Państwo!

 Miło mi Państwa powitać, na naszej stronie internetowej.

Firma Marketingowa IMAGE istnieje od 1990 roku na rynku krajowym i zagranicznym. Dzięki wieloletniej działalności i konsekwentnej polityce skierowanej na pełne zaspokojenie potrzeb i oczekiwań klientów firma zapewniła sobie silną i stabilną pozycję na rynku reklamowym i marketingowym.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów proponujemy kompleksową obsługę firm w zakresie: promocji i reklamy, kreowania wizerunku zewnętrznego firmy, obsługi prawno- administracyjnej i BHP.

Dla naszych klientów staramy się dobrać optymalne rozwiązania zarówno projektowe, technologiczne, szkoleniowe jak i zagwarantować zadowalające ceny oferowanych usług. Profesjonalna kadra, własne zaplecze techniczne, szkoleniowe oraz informatyczne zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę, szybką realizację, a także jakość świadczonych przez nas usług. Realizujemy nasze zadania opierając się na własnym doświadczeniu oraz naszych kooperantów, na bieżąco doskonaląc naszą ofertę oraz poszerzając ja o nowe usługi.

 

Mottem naszych działań jest satysfakcja i zadowolenie naszych klientów.

 

 

                                                                                                         

 

                                                                                                        

                                                                                        10-683 Olsztyn ul. Trylińskiego 16 lok.122 tel. 89 612 07 26, tel. kom. 504 226 400 e-mail: imagekr@wp.pl